KONST / Litografier / Färglitografi 16893027
nr 1689 3027
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, färglitografi, ej numrerad, 31x43 cm, yttermått inklusive ram: 45x57 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:53:19
20/3 23:42:58